Przejdź do głównej części strony

NA LUZIE

Gorący pocałunek Ikera Casillasa i Sary Carbonero. Film!

Ten pocałunek przejdzie do historii futbolu. Iker Casillas pocałował w trakcie telewizyjnego wywiadu "na żywo" reporterkę TeleCinco, Sarę Carbonero. Zniesmaczonym czytelnikom wyjaśniamy, że Iker nie całuje wszystkich reporterek - Sara to na co dzień dziewczyna bramkarza Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii.

- Królewska rodzina opuściła już stadion, ale Iker na nim pozostał - rozpoczęła na wizji śliczna reporterka. - Cóż, zobacz, jak zaczęliśmy ten mundial, a gdzie jesteśmy teraz... - zagadnęła jednego z bohaterów hiszpańskiej drużyny narodowej.

- Co ja mam na to odpowiedzieć? - odparł wyraźnie wzruszony Casillas. - Powiedz mi jak się teraz czujesz - podpowiedziała ukochanemu Sara.

Iker opanował łzy radości i wzruszenia po czym przemówił. - Jestem bardzo szczęśliwy..., to wspaniała chwila... Myślę, że zasłużyliśmy na ten tytuł od początku do końca. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy mnie wspierali - moim rodzicom, mojemu bratu...

- Porozmawiajmy o meczu - przerwała mu Sara. Ten nie zamierzał jednak wracać do zakończonej przed momentem batalii z Holandią i namiętnie pocałował na oczach milionów telewidzów swoją wybrankę!

- O mój Boże, wrócimy za moment, ok? - wydusiła z siebie wyraźnie zaskoczona spontaniczną reakcją Ikera reporterka stacji TeleCinco.

Źródło informacji: INTERIA.PL

Dodatki

Strzelcy/Kartkowicze

miejsce zawodnik zespół gole
1. Harry Kane Anglia 6
2. Romelu Lukaku Belgia 4
3. Denis Czeryszew Rosja 4
4. Kylian Mbappé Francja 4
5. Cristiano Ronaldo Portugalia 4
6. Antoine Griezmann Francja 4
więcej »
miejsce zawodnik zespół czerwone żółte
1. Carlos Sanchez Kolumbia 1 1
2. Jerome Boateng Niemcy 1 1
3. Igor Smolnikow Rosja 1 1
4. Michael Lang Szwajcaria 1 0
5. Sebastian Larsson Szwecja 0 3
6. Cristiano Ronaldo Portugalia 0 2
więcej »

Ankieta

Kto strzelił najpiękniejszą bramkę mundialu w RPA?

Kto strzelił najpiękniejszą bramkę mundialu w RPA?

Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany

Zobacz wyniki


Informacje dodatkowe