Przejdź do głównej części strony

NA LUZIE

Sara Carbonero rozpraszała Ikera Casillasa?

Miriam Gonzalez Durantez, żona brytyjskiego wicepremiera Nicka Clegga, wstawiła się za przyjaciółką hiszpańskiego bramkarza Sarą Carbonero. Media skrytykowały dziennikarkę, że rozpraszała go w czasie meczu mistrzostw świata ze Szwajcarią (0-1).

Przegrana Hiszpanii ze Szwajcarią w pierwszym występie w RPA była jedną z największych niespodzianek turnieju. Wywołała wielką falę krytyki, która spadła głównie Casillasa i jego partnerkę Sarę Carbonero. Zdaniem zarówno hiszpańskich, jak i brytyjskich mediów, dziennikarka stacji Telecinco relacjonując mecz zza strzeżonej przez niego bramki miała go rozpraszać.

Zarzuty rozzłościły żonę wicepremiera Wielkiej Brytanii, pochodzącą z Hiszpanii Miriam Gonzalez Durantez, która napisała list do pisma "The Times".

"Myślę, że czas przyznać się do błędu - podkreśliła. - Teraz, kiedy Hiszpania zdobyła mistrzostwo świata, a Iker Casillas pokazał w finale, że jest świetnym bramkarzem, bez względu na to, czy jego dziewczyna jest obecna na meczu i ogląda go zza bramki, czy nie".

"Sara Carbonero wykonywała tylko swoją pracę. Obwinianie jej za niepowodzenie reprezentacji Hiszpanii w meczu ze Szwajcarią nie przystoi takiej gazecie, która powinna oceniać kobiety za to kim są, a nie przez pryzmat ich partnerów i ich profesji" - uważa Durantez.

Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

Dodatki

zobacz inne relacje »

Strzelcy/Kartkowicze

miejsce zawodnik zespół gole
1. James Rodriguez Kolumbia 6
2. Thomas Mueller Niemcy 5
3. Lionel Messi Argentyna 4
4. Robin van Persie Holandia 4
5. . Neymar Brazylia 4
6. Arjen Robben Holandia 3
więcej »
miejsce zawodnik zespół czerwone żółte
1. Antonio Valencia Ekwador 1 1
2. Konstantinos Katsouranis Grecja 1 1
3. Wilson Palacios Honduras 1 1
4. Oscar Duarte Kostaryka 1 1
5. . Pepe Portugalia 1 0
6. Claudio Marchisio Włochy 1 0
więcej »

Ankieta

Kto strzelił najpiękniejszą bramkę mundialu w RPA?

Kto strzelił najpiękniejszą bramkę mundialu w RPA?

Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany

Zobacz wyniki


Informacje dodatkowe